Wydarzenia szkolne
dodatkowe informacje
Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół „Wejhera” zostało stworzone z myślą o Nas - absolwentach szkoły oraz dla każdego, kto zechce zostać naszym przyjacielem. Naszym celem jest stworzenie organizacji, w której każdy odnajdzie coś dla siebie - oferujemy nie tylko spotkania i zjazdy absolwentów, ale możliwości spotkania wielu interesujących ludzi i tworzenia historii naszej "samochodówki".

Stowarzyszenie Wejhera działa już kilka lat. Ten czas, to wspólne działanie wszystkich, którym samochodówka jest bliska.

Zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy. Jednocześnie przypominamy, że wstąpienie w nasze szeregi jest proste. Wypełnienie deklaracji, wpłata składki członkowskiej oraz zadeklarowanie chęci działania.

W zakładce "O Stowarzyszeniu" znajduje się deklaracja członkowska, którą po wypełnieniu i wpłaceniu składki, należy przesłać na adres stowarzyszenia lub dostarczyć do szkoły.

ZAPRASZAMY

Siatkarki w finałach!


Gratulujemy reprezentantkom Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 im. Jakuba Wejhera w Wejherowie awansu do finałów powiatu w piłce siatkowej. Wczoraj walczyły w grupie z Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 z Wejherowa i Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 z Redy. Oba mecze wygrały 2:0 w setach. Jednak nie obyło się bez emocji i słabszych chwil. Pierwszy set przysporzył nie lada trudności, a Gospodynie (ZSP nr 3) o mało co nie przytarły naszym nosa. Sytuacja zrobiła się bardzo nerwowa, mimo to dziewczyny sprostały zadaniu za co należą im się brawa. Potem było już tylko lepiej i lepiej.
Czy będzie najlepiej? To okaże się już w przyszły tydzień 14-15.03.2013r.(czwartek – piątek)- początek godz. 9.00.
Trzymajcie kciuki!!!

Poniżej zdjęcia autorstwa Agnieszki Soczyk – uczennicy 1fT.

Siatkówka dziewczyn
Siatkówka dziewczyn Siatkówka dziewczyn Siatkówka dziewczyn Siatkówka dziewczyn Siatkówka dziewczyn Siatkówka dziewczyn Siatkówka dziewczyn Siatkówka dziewczyn
Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Zespołu Szkół Samochodowych i Ponadgimnazjalnych nr 4
im. Jakuba Wejhera w Wejherowie, ul. Sobieskiego 344, tel. 58-672-24-15, e-mail: stowarzyszenie-wejhera@wp.pl
Copyright by www.szablonszkolny.d4u.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.