Wydarzenia szkolne
dodatkowe informacje
Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół „Wejhera” zostało stworzone z myślą o Nas - absolwentach szkoły oraz dla każdego, kto zechce zostać naszym przyjacielem. Naszym celem jest stworzenie organizacji, w której każdy odnajdzie coś dla siebie - oferujemy nie tylko spotkania i zjazdy absolwentów, ale możliwości spotkania wielu interesujących ludzi i tworzenia historii naszej "samochodówki".

Stowarzyszenie Wejhera działa już kilka lat. Ten czas, to wspólne działanie wszystkich, którym samochodówka jest bliska.

Zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy. Jednocześnie przypominamy, że wstąpienie w nasze szeregi jest proste. Wypełnienie deklaracji, wpłata składki członkowskiej oraz zadeklarowanie chęci działania.

W zakładce "O Stowarzyszeniu" znajduje się deklaracja członkowska, którą po wypełnieniu i wpłaceniu składki należy przesłać na adres stowarzyszenia lub dostarczyć do szkoły.

ZAPRASZAMY

VII Olimpiada Naukowa


KATARZYNA KUSTRA z klasy III profil biologiczno-sportowy z naszej szkoły zajęła pierwsze miejsce w VII Olimpiadzie Naukowej organizowanej przez Kaszubsko-Pomorską Szkołę Wyższą w Wejherowie 9 marca 2013r. z zakresu biologii.
Do etapu finałowego zakwalifikowało się 10 uczniów naszej szkoły z klasy III biologiczno-sportowej: Kasia Kustra, Maciek Słonina, Michał Waldowski, Kasia Zaborowska, Kuba Hubeny, Kasia Konkel, Maria Matczuk, Agnieszka Kwaśniewska, Karina Zawadzka, Przemek Papke.
Wszyscy potraktowali udział w konkursie jako powtórkę do matury i przygodę z biologią, z którą wiążą swoją przyszłość. Należy dodać, że to niepierwszy sukces naszej uczennicy w tym konkursie w poprzednich edycjach w dziedzinie biologii kilkukrotnie zajmowaliśmy czołowe miejsca, a laureaci i finaliści bardzo dobrze wypadali na maturze z biologii.
Gratulujmy

Olinpiada z biologii
Olinpiada z biologii
Olinpiada z biologii
Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Zespołu Szkół Samochodowych i Ponadgimnazjalnych nr 4
im. Jakuba Wejhera w Wejherowie, ul. Sobieskiego 344, tel. 58-672-24-15, e-mail: stowarzyszenie-wejhera@wp.pl
www.stowarzyszenie-wejhera.pl; www.stowarzyszenie-wejhera.pl; Copyright by www.szablonszkolny.d4u.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.