Wydarzenia szkolne
dodatkowe informacje
Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół „Wejhera” zostało stworzone z myślą o Nas - absolwentach szkoły oraz dla każdego, kto zechce zostać naszym przyjacielem. Naszym celem jest stworzenie organizacji, w której każdy odnajdzie coś dla siebie - oferujemy nie tylko spotkania i zjazdy absolwentów, ale możliwości spotkania wielu interesujących ludzi i tworzenia historii naszej "samochodówki".

Stowarzyszenie Wejhera działa już kilka lat. Ten czas, to wspólne działanie wszystkich, którym samochodówka jest bliska.

Zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy. Jednocześnie przypominamy, że wstąpienie w nasze szeregi jest proste. Wypełnienie deklaracji, wpłata składki członkowskiej oraz zadeklarowanie chęci działania.

W zakładce "O Stowarzyszeniu" znajduje się deklaracja członkowska, którą po wypełnieniu i wpłaceniu składki należy przesłać na adres stowarzyszenia lub dostarczyć do szkoły.

ZAPRASZAMY

Targi "Start w przyszłość"


Już po raz kolejny, na terenie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 im. Jakuba Wejhera w Wejherowie, odbyły się Targi Edukacyjno-Zawodowe „Start w Przyszłość”.
Głównym inicjatorem przedsięwzięcia był Punkt Pośrednictwa Pracy w Wejherowie. Impreza miała na celu skupienie jak największej liczby wystawców, zarówno przedstawicieli szkół wyższych, policealnych, przedstawicieli małych przedsiębiorstw, agencji pracy, pośrednictwa pracy, jak również tych najważniejszych, czyli uczniów. Młodzież miała okazję zapoznać się z najciekawszymi, aktualnymi ofertami pracy oraz możliwościami edukacyjnymi na najbliższy rok akademicki, oferowanymi przez trójmiejskie uczelnie.
Jednocześnie, podczas trwania targów, nasi uczniowie wzięli udział w warsztatach, prowadzonych przez doradców zawodowych, obejmujących tematykę „Autoprezentacji”. Reasumując ten dynamiczny dzień można śmiało powiedzieć, że organizacja targów na terenie ZSP nr 4 przyniosła ogólną satysfakcję i zadowolenie, zarówno organizatorom, jak i odbiorcom.

Do zobaczenia następnym razem

Targi Start w przyszłość Targi Start w przyszłość Tak było w zeszłym roku (foto: http://www.awf.gda.pl/index.php?id=70&items=289)
Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Zespołu Szkół Samochodowych i Ponadgimnazjalnych nr 4
im. Jakuba Wejhera w Wejherowie, ul. Sobieskiego 344, tel. 58-672-24-15, e-mail: stowarzyszenie-wejhera@wp.pl
www.stowarzyszenie-wejhera.pl; www.stowarzyszenie-wejhera.pl; Copyright by www.szablonszkolny.d4u.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.