Wydarzenia szkolne
dodatkowe informacje
Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół „Wejhera” zostało stworzone z myślą o Nas - absolwentach szkoły oraz dla każdego, kto zechce zostać naszym przyjacielem. Naszym celem jest stworzenie organizacji, w której każdy odnajdzie coś dla siebie - oferujemy nie tylko spotkania i zjazdy absolwentów, ale możliwości spotkania wielu interesujących ludzi i tworzenia historii naszej "samochodówki".

Stowarzyszenie Wejhera działa już kilka lat. Ten czas, to wspólne działanie wszystkich, którym samochodówka jest bliska.

Zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy. Jednocześnie przypominamy, że wstąpienie w nasze szeregi jest proste. Wypełnienie deklaracji, wpłata składki członkowskiej oraz zadeklarowanie chęci działania.

W zakładce "O Stowarzyszeniu" znajduje się deklaracja członkowska, którą po wypełnieniu i wpłaceniu składki należy przesłać na adres stowarzyszenia lub dostarczyć do szkoły.

ZAPRASZAMY

12 medali w lekkiej atletyce


W czwartek 06.06.2013 r. w Redzie odbyła się XIII Powiatowa Licealiada w Lekkiej Atletyce. Po Mistrzostwach Powiatu w Halowej Lekkoatletyce, które odbyły się w lutym, oczekiwania wobec naszych reprezentantów były duże. Wówczas zdobyliśmy 10 z 30 medali, które były do rozdania. Tym razem z 48 wywalczyliśmy 12.
Na medal spisały się dziewczęta:

Medal Zawodnik Klasa Dyscyplina
złoty medal
Justyna Klinkosz
2b LO skok wzwyż
złoty medal
Dominika Sidorowicz
1b LO skok w dal
złoty medal
Katarzyna Konkel
3b LO bieg na 800 m
srebrny medal
Justyna Klinkosz
2b LO sztafeta 4x100 m
srebrny medal
Dominika Sidorowicz
1b LO sztafeta 4x100 m
srebrny medal
Sylwia Bobkowska
1p LO sztafeta 4x100 m
srebrny medal
Agata Pieper
2b LO sztafeta 4x100 m
srebrny medal
Marta Dettlaff
2e LO skok wzwyż
brązowy medal
Natalia Treder
1b LO bieg na 800 m
brązowy medal
Natalia Wejer
2m LO bieg na 400 m
oraz chłopcy:

Medal Zawodnik Klasa Dyscyplina
złoty medal
Łukasz Leśnik
2b T pchnięcie kulą
srebrny medal
Maciej Bank
2h LO skok wzwyż
brązowy medal
Mateusz Boyke
2a T bieg na 400 m
brązowy medal
Mateusz Lipiński
1p LO skok w dal
brązowy medal
Karol Kass
3b T bieg na 1500 m
Wśród naszych reprezentantów znaleźli się i „pechowcy”, którzy zajęli to najbardziej nie lubiane przez sportowców IV miejsce: Paulina Falkowska 1p LO (bieg 400m), Marta Sychowska 2b LO (pchnięcie kulą), Dariusz Krzysztofik 2aT (bieg 1500m), Robert Dybowski 1b LO (bieg 400m), Piotr Treder 4aT (pchnięcie kulą). Jednak ich wyniki oraz wyniki naszych pozostałych reprezentantów, którzy zajęli miejsce od V-VIII dali „Samochodówce” cenne punkty. Ich suma zapewniła dziewczętom I miejsce, a chłopcom III miejsce w klasyfikacji szkół. Brawo!
Dziesięcioro naszych reprezentantów wywalczyło awans do Wojewódzkiej Licealiady. Trzymamy kciuki już w najbliższą środę.
Gratulujemy wszystkim

XIII Powiatowa Licealiada w Lekkiej Atletyce XIII Powiatowa Licealiada w Lekkiej Atletyce XIII Powiatowa Licealiada w Lekkiej Atletyce XIII Powiatowa Licealiada w Lekkiej Atletyce XIII Powiatowa Licealiada w Lekkiej Atletyce XIII Powiatowa Licealiada w Lekkiej Atletyce XIII Powiatowa Licealiada w Lekkiej Atletyce XIII Powiatowa Licealiada w Lekkiej Atletyce XIII Powiatowa Licealiada w Lekkiej Atletyce XIII Powiatowa Licealiada w Lekkiej Atletyce XIII Powiatowa Licealiada w Lekkiej Atletyce XIII Powiatowa Licealiada w Lekkiej Atletyce XIII Powiatowa Licealiada w Lekkiej Atletyce XIII Powiatowa Licealiada w Lekkiej Atletyce XIII Powiatowa Licealiada w Lekkiej Atletyce XIII Powiatowa Licealiada w Lekkiej Atletyce XIII Powiatowa Licealiada w Lekkiej Atletyce XIII Powiatowa Licealiada w Lekkiej Atletyce XIII Powiatowa Licealiada w Lekkiej Atletyce XIII Powiatowa Licealiada w Lekkiej Atletyce XIII Powiatowa Licealiada w Lekkiej Atletyce XIII Powiatowa Licealiada w Lekkiej Atletyce XIII Powiatowa Licealiada w Lekkiej Atletyce XIII Powiatowa Licealiada w Lekkiej Atletyce XIII Powiatowa Licealiada w Lekkiej Atletyce XIII Powiatowa Licealiada w Lekkiej Atletyce XIII Powiatowa Licealiada w Lekkiej Atletyce XIII Powiatowa Licealiada w Lekkiej Atletyce XIII Powiatowa Licealiada w Lekkiej Atletyce XIII Powiatowa Licealiada w Lekkiej Atletyce XIII Powiatowa Licealiada w Lekkiej Atletyce XIII Powiatowa Licealiada w Lekkiej Atletyce XIII Powiatowa Licealiada w Lekkiej Atletyce XIII Powiatowa Licealiada w Lekkiej Atletyce XIII Powiatowa Licealiada w Lekkiej Atletyce XIII Powiatowa Licealiada w Lekkiej Atletyce XIII Powiatowa Licealiada w Lekkiej Atletyce XIII Powiatowa Licealiada w Lekkiej Atletyce XIII Powiatowa Licealiada w Lekkiej Atletyce XIII Powiatowa Licealiada w Lekkiej Atletyce XIII Powiatowa Licealiada w Lekkiej Atletyce XIII Powiatowa Licealiada w Lekkiej Atletyce XIII Powiatowa Licealiada w Lekkiej Atletyce XIII Powiatowa Licealiada w Lekkiej Atletyce XIII Powiatowa Licealiada w Lekkiej Atletyce XIII Powiatowa Licealiada w Lekkiej Atletyce XIII Powiatowa Licealiada w Lekkiej Atletyce XIII Powiatowa Licealiada w Lekkiej Atletyce
Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Zespołu Szkół Samochodowych i Ponadgimnazjalnych nr 4
im. Jakuba Wejhera w Wejherowie, ul. Sobieskiego 344, tel. 58-672-24-15, e-mail: stowarzyszenie-wejhera@wp.pl
www.stowarzyszenie-wejhera.pl; www.stowarzyszenie-wejhera.pl; Copyright by www.szablonszkolny.d4u.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.