Wydarzenia szkolne
dodatkowe informacje
Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół „Wejhera” zostało stworzone z myślą o Nas - absolwentach szkoły oraz dla każdego, kto zechce zostać naszym przyjacielem. Naszym celem jest stworzenie organizacji, w której każdy odnajdzie coś dla siebie - oferujemy nie tylko spotkania i zjazdy absolwentów, ale możliwości spotkania wielu interesujących ludzi i tworzenia historii naszej "samochodówki".

Stowarzyszenie Wejhera działa już kilka lat. Ten czas, to wspólne działanie wszystkich, którym samochodówka jest bliska.

Zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy. Jednocześnie przypominamy, że wstąpienie w nasze szeregi jest proste. Wypełnienie deklaracji, wpłata składki członkowskiej oraz zadeklarowanie chęci działania.

W zakładce "O Stowarzyszeniu" znajduje się deklaracja członkowska, którą po wypełnieniu i wpłaceniu składki należy przesłać na adres stowarzyszenia lub dostarczyć do szkoły.

ZAPRASZAMY

Powiatowy konkurs geograficzno-matematyczny


Dnia 6 czerwca 2013 roku odbyła się w naszej szkole kolejna edycja Powiatowego Konkursu matematyczno- geograficznego „Z Pitagorasem przez kontynenty”. Organizatorami konkursu była klasa Ih oraz uczniowie Cezary Bach z klasy IaT i Marcel Walkusz z klasy 2m pod kierunkiem: Celiny Tańskiej, Barbary Klopott, Joanny Patelczyk, Patrycji Orłowskiej i Macieja Lewińskiego. W konkursie uczestniczyły zespoły gimnazjalne z: Wejherowa, Bolszewa, Strzebielina i Strzepcza.
W dziewięciu konkurencjach należało wykazać się znajomością: praw działań na liczbach, flag państw europejskich, sylwetek i osiągnięć wybitnych matematyków oraz tworzeniem modeli matematycznych.
Zmagania uczestników przebiegały w niezwykle miłej atmosferze, której towarzyszyły muzyka i śpiew uczennic klasy Ih. Formuła konkursu utrzymana była w żartobliwej konwencji, dalekiej od schematycznych sposobów przeprowadzania tego rodzaju konkursów matematycznych. Ideą było połączenie doskonałej zabawy z umiejętnościami i wiedzą matematyczno- geograficzną.
Wyniki zmagań drużyn:
1 miejsce Gimnazjum nr 1 z Wejherowa
2 miejsce Gimnazjum ze Strzepcza
3 miejsce Gimnazjum z Bolczewa
4 miejsce Gimnazjum ze Strzebielina
Dziękujemy wszystkim zespołom gimnazjów i ich opiekunom za udział w konkursie i wspaniała zabawę.

Do zobaczenia za rok

Powiatowy konkurs matematyczno-geograficznego - Z Pitagorasem przez kontynenty Powiatowy konkurs matematyczno-geograficznego - Z Pitagorasem przez kontynenty Powiatowy konkurs matematyczno-geograficznego - Z Pitagorasem przez kontynenty Powiatowy konkurs matematyczno-geograficznego - Z Pitagorasem przez kontynenty Powiatowy konkurs matematyczno-geograficznego - Z Pitagorasem przez kontynenty Powiatowy konkurs matematyczno-geograficznego - Z Pitagorasem przez kontynenty Powiatowy konkurs matematyczno-geograficznego - Z Pitagorasem przez kontynenty Powiatowy konkurs matematyczno-geograficznego - Z Pitagorasem przez kontynenty Powiatowy konkurs matematyczno-geograficznego - Z Pitagorasem przez kontynenty Powiatowy konkurs matematyczno-geograficznego - Z Pitagorasem przez kontynenty Powiatowy konkurs matematyczno-geograficznego - Z Pitagorasem przez kontynenty Powiatowy konkurs matematyczno-geograficznego - Z Pitagorasem przez kontynenty Powiatowy konkurs matematyczno-geograficznego - Z Pitagorasem przez kontynenty Powiatowy konkurs matematyczno-geograficznego - Z Pitagorasem przez kontynenty Powiatowy konkurs matematyczno-geograficznego - Z Pitagorasem przez kontynenty Powiatowy konkurs matematyczno-geograficznego - Z Pitagorasem przez kontynenty Powiatowy konkurs matematyczno-geograficznego - Z Pitagorasem przez kontynenty Powiatowy konkurs matematyczno-geograficznego - Z Pitagorasem przez kontynenty Powiatowy konkurs matematyczno-geograficznego - Z Pitagorasem przez kontynenty Powiatowy konkurs matematyczno-geograficznego - Z Pitagorasem przez kontynenty Powiatowy konkurs matematyczno-geograficznego - Z Pitagorasem przez kontynenty Powiatowy konkurs matematyczno-geograficznego - Z Pitagorasem przez kontynenty Powiatowy konkurs matematyczno-geograficznego - Z Pitagorasem przez kontynenty Powiatowy konkurs matematyczno-geograficznego - Z Pitagorasem przez kontynenty Powiatowy konkurs matematyczno-geograficznego - Z Pitagorasem przez kontynenty Powiatowy konkurs matematyczno-geograficznego - Z Pitagorasem przez kontynenty Powiatowy konkurs matematyczno-geograficznego - Z Pitagorasem przez kontynenty Powiatowy konkurs matematyczno-geograficznego - Z Pitagorasem przez kontynenty Powiatowy konkurs matematyczno-geograficznego - Z Pitagorasem przez kontynenty Powiatowy konkurs matematyczno-geograficznego - Z Pitagorasem przez kontynenty Powiatowy konkurs matematyczno-geograficznego - Z Pitagorasem przez kontynenty

Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Zespołu Szkół Samochodowych i Ponadgimnazjalnych nr 4
im. Jakuba Wejhera w Wejherowie, ul. Sobieskiego 344, tel. 58-672-24-15, e-mail: stowarzyszenie-wejhera@wp.pl
www.stowarzyszenie-wejhera.pl; www.stowarzyszenie-wejhera.pl; Copyright by www.szablonszkolny.d4u.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.