Wydarzenia szkolne
dodatkowe informacje
Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół „Wejhera” zostało stworzone z myślą o Nas - absolwentach szkoły oraz dla każdego, kto zechce zostać naszym przyjacielem. Naszym celem jest stworzenie organizacji, w której każdy odnajdzie coś dla siebie - oferujemy nie tylko spotkania i zjazdy absolwentów, ale możliwości spotkania wielu interesujących ludzi i tworzenia historii naszej "samochodówki".

Stowarzyszenie Wejhera działa już kilka lat. Ten czas, to wspólne działanie wszystkich, którym samochodówka jest bliska.

Zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy. Jednocześnie przypominamy, że wstąpienie w nasze szeregi jest proste. Wypełnienie deklaracji, wpłata składki członkowskiej oraz zadeklarowanie chęci działania.

W zakładce "O Stowarzyszeniu" znajduje się deklaracja członkowska, którą po wypełnieniu i wpłaceniu składki należy przesłać na adres stowarzyszenia lub dostarczyć do szkoły.

ZAPRASZAMY

Piknik z Tytanami w „Samochodówce”


W niedzielę 16 czerwca 2013r. nasza szkoła ponownie była gospodarzem Pikniku z Tytanami. To już po raz czwarty działacze tego Wejherowskiego Klubu Sportowego Piłki Ręcznej zorganizowali podobną imprezę. W ten sposób chcieli podziękować wszystkim, którzy ich wspierają i im kibicują.
Piknik skierowany był dla całych rodzin. Dorośli próbowali swoich sił m.in. w konkursie rzutów karnych czy „rzucie Siódmiaka”. Były też gry i zabawy z piłką ręczną dla dzieci. Dmuchane zamki, zjeżdżalnie, malowanie twarzy – policyjny radiowóz to atrakcje, które cieszyły się dużym powodzeniem wśród najmłodszych.
Piknik był także okazją do podsumowania sezonu 2012/2013. Zastępca Prezydenta Miasta Wejherowa Bogdan Tokłowicz wręczył puchary m.in. za zwycięstwo w Wejherowskiej Lidze Piłki Ręcznej Młodych Tytanów. Natomiast z rąk Starosty Wejherowa – pana Józefa Reszke za zajęcie II miejsca w Wejherowskiej Lidze Piłki Ręcznej Tytanów puchar odebrała Marta Sychowska z klasy 2b LO - przedstawicielka żeńskiej reprezentacji „Samochodówki”.
Bardzo cieszymy się, że mogliśmy być gospodarzami Pikniku z Tytanami. Wierzymy, że w ten sposób wsparliśmy wspaniałą inicjatywą propagowania piłki ręcznej w naszym mieście.
Mocno trzymamy kciuki za sukcesy Tytanów, żeńskiej i męskiej reprezentacji „Samochodówki” kibicujemy już od września, podczas kolejnej rundy Wejherowskiej Ligi, a za rok… znów bawimy się na pikniku!


Do zobaczenia za rok

Piknik z Tytanami w Samochodówce Piknik z Tytanami w Samochodówce Piknik z Tytanami w Samochodówce Piknik z Tytanami w Samochodówce Piknik z Tytanami w Samochodówce Piknik z Tytanami w Samochodówce Piknik z Tytanami w Samochodówce Piknik z Tytanami w Samochodówce Piknik z Tytanami w Samochodówce Piknik z Tytanami w Samochodówce Piknik z Tytanami w Samochodówce Piknik z Tytanami w Samochodówce Piknik z Tytanami w Samochodówce Piknik z Tytanami w Samochodówce Piknik z Tytanami w Samochodówce Piknik z Tytanami w Samochodówce Piknik z Tytanami w Samochodówce Piknik z Tytanami w Samochodówce Piknik z Tytanami w Samochodówce Piknik z Tytanami w Samochodówce Piknik z Tytanami w Samochodówce Piknik z Tytanami w Samochodówce Piknik z Tytanami w Samochodówce Piknik z Tytanami w Samochodówce Piknik z Tytanami w Samochodówce Piknik z Tytanami w Samochodówce Piknik z Tytanami w Samochodówce Piknik z Tytanami w Samochodówce Piknik z Tytanami w Samochodówce Piknik z Tytanami w Samochodówce Piknik z Tytanami w Samochodówce Piknik z Tytanami w Samochodówce
Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Zespołu Szkół Samochodowych i Ponadgimnazjalnych nr 4
im. Jakuba Wejhera w Wejherowie, ul. Sobieskiego 344, tel. 58-672-24-15, e-mail: stowarzyszenie-wejhera@wp.pl
www.stowarzyszenie-wejhera.pl; www.stowarzyszenie-wejhera.pl; Copyright by www.szablonszkolny.d4u.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.